Cikkszám: | #7375225 |
Aukció kezdete: | 2021-02-15 10:10:46 |
Lejár: | 19 nap, 8 óra |
Mennyiség: | 1 db. |
Elkelt: | 0 db. |
Kattintások: | 3 db. |
Garancia: | Élettartam garancia |
Áru helye: | Balatonkenese, Veszprém megye / Magyarország |
Szállítás: | futárszolgálat |
Fizetési mód: | előreutalás |
100% pozitív
Teljes jogú eladó
Regisztrált:
5 éve és 7 hónapja
Tiffany Madár 14 db-os fali kulcstartó művésztől.
Egyedi kézimunka a készítő Üvegművésztől.Rendkívül elegáns, látványos, praktikus fali kulcstartó 13 darab kulcs-csomó tárolására. Minden előszoba tündöklő dísze lehet!Nem kell többet kulcsait keresgélnie! Családja minden tagjának öröm lesz a kulcsait a helyére tennie!
MÉRETEI: 37 cm széles. 29 cm magas.Két falba vert szegre is felakasztható.Rendkívül kedvezményes áron, a készítő művész hagyatékából!Postázás a mindenkori díjszabás szerint, Posta: 1100 Ft.Köszönöm érdeklődését.
Előre utalás.
Id. Peák István Üvegművész.A készítő Művészről röviden:
A Tiffany mesterséget az USA-ban tökéletesítette a 70-es években.
Első nyilvános bemutatkozása az 1984-es Plovdivi Világkiállításon volt ahol nagy sikert és elismerés ért el rendkívül különleges egyedi munkáival.Több szabadalommal rendelkezik a díszmű-üveg készítés terén (is).Nagyobb munkái:Magyarországon a Budapesti Értéktőzsde 300 m2-es díszmű-üveg kupolájának elkészítése, a Budapesti OTP székház pénztár-termének díszmű-üveg kupolája, megszámlálhatatlan Egyházi és Világi díszmű-üveg munkák USA-ban, Európában, Világszerte.Külföldön főképpen a tengerentúlon és Nyugat Európában ismertek különleges Tiffany munkái, extravagáns 3D, 4D, Tiffany képei a Vatikánban és számos templomokban, kegyhelyeken, magángyűjteményekben is megtalálhatóak az egész világon.